ابزار برقی توتال عامل اصلی آتش سوزی جنگل های آفریقا

برای انجام ایمن کار الکتریکی، ابزار برقی توتال و برق باید در بخش های کلیدی ملک (معمولاً از طریق کلید برق) حذف شود. یک تستر ولتاژ دستی به تکنسین‌های برق اجازه می‌دهد منبع برق را آزمایش کنند، تا بدانند چه زمانی برای کار کردن بر روی آن ایمن هستند.

برقکارها علاوه بر این از این ابزار برای تأیید برقراری مجدد برق استفاده می کنند.

از سوی دیگر، تسترهای ولتاژ غیر تماسی را می توان برای تشخیص مقدار محدودی از جریان و روشن شدن آن هنگام شناسایی، بدون تماس واقعی با هیچ سطح یا سیم کشی استفاده کرد.

بلوک ترمینال
این دستگاه های مدولار و عایق به متخصصان برق کمک می کنند در حالی که چندین سیم را با هم گروه بندی می کنند.

آنها برای اتصال سیم کشی به زمین یا اتصال کلیدها و پریزهای برق به شبکه استفاده می شوند.

ابزار

در حین تعیین مسیر سیم کشی، کارشناسان برق اغلب سیم کشی را در گوشه دیوار یا در اکثر مناطق مخفی دیگر اجرا می کنند.

Conduit Benders ابزارهای تکنسین الکتریکی هستند که برای منحنی کردن لوله‌های مجرای لوله‌کشی برای تطبیق با این مسیرها استفاده می‌شوند و اطمینان حاصل می‌کنند که مجراها غیرقابل نفوذ و به طور مؤثر در خانه مشتری قرار می‌گیرند.

نصب مجراهای جدید (یا جایگزینی لوله های قدیمی) مستلزم اتصال بخش های مختلف لوله به یکدیگر برای ایجاد یک مسیر سیم کشی بین قطعات الکتریکی است.

یک تسمه به یک مته الکتریکی متصل می شود و دهانه را به سمت یک انتهای لوله باز می کند و به آن اجازه می دهد با یک لوله دیگر ارتباط برقرار کند و یک مجرای ایمن را تکمیل کند.

این گیره های پلاستیکی به برقکارها کمک می کند تا با سیم های مختلف اتصالات سریع برقرار کنند.

آنها را می توان با کابل های متعدد، از جمله سیم های دستگاه، کابل های تلفن، و کابل های برق، کابل های تلفن و کابل های برق استفاده کرد.

برای یک تکنسین برق، کار در تاریکی یک خطر بالقوه است. ابزارهای ضروری برق مانند چراغ قوه و سایر چراغ های کاری مختلف را در دسترس قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.