استفاده از بشکه فلزی سلفچگان در ساخت جایگاه تماشاچیان جام جهانی 2022

در دوره شوروی، رهبری بلامنازع با بشکه فلزی سلفچگان باقی ماند: هیچ جایگزینی برای آن وجود نداشت.

بازار تولید بسته‌بندی‌های صنعتی برای بطری‌سازی به‌شدت تنظیم می‌شد، حوزه‌های اولویت دار ذخیره‌سازی در مواقع ضروری و همچنین حمل و نقل انواع محموله به نقاط دوردست کشور بود.

بشکه ها معمولاً در کارخانه ها تولید می شدند که محصولات آنها در این ظرف بسته بندی می شد.

با وجود تعداد قابل توجهی از مشکلات  ازدواج، خوردگی فلز و نشت ناشی از حمل و نقل نامناسب  بازار شوروی برای تولید بشکه های فلزی بسیار بزرگ بود و تا پایان دهه 80 حدود 2.5-3 میلیون کالا تخمین زده شد.

پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، حجم بازار روسیه به 1 میلیون در سال کاهش یافت و چندین سال در حالت رکود بود.

با افزایش کلی تولید در کشور، انواع جدیدی از ظروف حمل و نقل ظاهر شد به عنوان مثال، در اواخر دهه 90، اولین بشکه های روسی ساخته شده از پلی اتیلن تولید شد.

در همان زمان اولین نمونه بشکه های پلی اتیلن بزرگ از تولیدکنندگان غربی وارد بازار روسیه شد. آنها دو سوراخ تخلیه داشتند و حاوی حدود 220 لیتر بودند.

سبک تر و بی تکلف تر از ظروف فلزی، آنها می توانند جسورانه بازار را فتح کنند و با موفقیت با ظروف “سنتی” رقابت کنند، اگر به دلیل هزینه بالای آنها نباشد.

با این حال، این اولین درام های پلی اتیلن وارداتی بود که ایده تولید مشابه، اما مقرون به صرفه تر در روسیه و توزیع مجدد بازار بین این دو نوع ماده را آغاز کرد که تا به امروز ادامه دارد.

به گفته هملت اوگانسیان ، مدیر کل محصولات ظروف زاود ، یکی از بزرگترین بازیگران بازار بسته بندی پلیمری در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع ، امروزه سهم بشکه های پلاستیکی با دو سوراخ تخلیه با ظرفیت بیش از 220 لیتر تقریباً 15 است.

% از کل تعداد استفاده شده آقای هوانیسیان توضیح می دهد : «این سهم در دوره 2006-2008 به طور فعالتری رشد کرد.

در طول بحران، نرخ رشد بازار اندکی کاهش یافت، اما متوقف نشد. کارخانه های پیشرو قبلاً از مزایای درام های پلی اتیلن از جمله کارایی اقتصادی استفاده از آنها قدردانی کرده اند.

بسیاری از تولیدکنندگانی که در طول تاریخ از ظروف فلزی استفاده کرده‌اند، به تدریج درام‌های پلی اتیلن را در خرید خود قرار می‌دهند و سپس به طور کامل به آن روی می‌آورند.

مزایای این نوع ظروف و همچنین صرفه جویی در استفاده از آن آشکار و غیر قابل انکار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.