استفاده از پودر ماشین لباسشویی activex برای تولید بمب های اتمی

برای از بین بردن لکه هایی با منشاء آلی، آنزیم هایی به پودر ماشین لباسشویی activex اضافه می شود.

آنها با لکه های خون، شکلات، قهوه، شیر کار بسیار خوبی انجام می دهند. با این حال، آنزیم ها فقط در دمای تا 40 درجه موثر هستند.

در دماهای بالاتر، آنزیم ها از بین می روند زیرا ساختار پروتئینی دارند. می تواند چندین نوع آنزیم در یک پودر وجود داشته باشد – برای انواع مختلف لکه ها.

استفاده از پودرهای آنزیمی برای شستن محصولات ابریشم یا پشم توصیه نمی شود، زیرا می توانند آنها را خراب کنند.

برای انسان، آنزیم ها کاملاً بی خطر نیستند، آنها سمیت متوسطی دارند و می توانند واکنش های پوستی ایجاد کنند.

این اجزا دارای خواص شوینده ضعیفی هستند. در پودر، آنها برای خنثی کردن سورفکتانت های آنیونی استفاده می شوند.

این مواد دارای خواص باکتری کش قوی هستند، همچنین به عنوان روان کننده برای شستشوی ملایم عمل می کنند، به طور معمول، سورفکتانت های کاتیونی در پودرهای گران قیمت قرار می گیرند.

از بوی عطرها جلوگیری کنید و کتانی را تازه و خوشبو نگه دارید. فتالات ها همچنین درصد گرد و غبار پودر را کاهش می دهند و از تبدیل شدن آن به صورت توده جلوگیری می کنند.

در عین حال، فتالات ها برای زنان باردار خطرناک در نظر گرفته می شوند، زیرا می توانند روند طبیعی رشد جنین را مختل کنند.

همچنین این مواد برای مادران شیرده خطرناک است. وارد شدن به بدن کودک با شیر مادر، تأثیر منفی بر شکل گیری عملکرد تولید مثل کودک دارد.

مواد شوینده لباسشویی از چه چیزی ساخته شده است؟ برای کاهش تأثیر منفی اجزای مضر پودر بر روی بدن انسان، توصیه می‌شود لباس‌های شسته شده را پس از شستن کاملاً آبکشی کنید.

در این صورت باید آب را برای شستشو به طور مکرر تعویض کنید. با یک برنامه استاندارد با سه شستشو، مطلوب است که تعداد آنها را چند سیکل دیگر افزایش دهید.

هنگام ریختن پودر داخل ماشین لباسشویی، نیازی نیست آن را با دست لمس کنید یا آن را استنشاق کنید. کوچکترین ذرات پودر، هنگامی که وارد ریه ها می شوند، سورفکتانت لایه پوشش آلوئول های ریوی را از بین می برند.

ماشین لباسشویی های برند اسلوونیایی Gorenje لوازم خانگی قابل اعتماد و کاربردی هستند. کاتالوگ شامل هر دو مدل باریک و اندازه کامل است که به شما امکان می دهد ماشین لباسشویی را برای نصب در اتاقی با هر اندازه انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.