استفاده از پیراهن مردانه پولو اصل در لباس فرم مدارس پسرانه

همانطور که می توانید یک پیراهن مردانه پولو اصل را با یک کت و شلوار جامد بپوشید، می توانید آنها را با کت و شلوارهای عجیب و غریب بپوشید. برای بلیزرها، دوست داریم به کلاسیک ها بچسبیم مانند سرمه ای، برنزه، خاکستری یا حتی زیتونی.

سعی کنید پیراهن های خود را با کفش های مجلسی ست کنید، بنابراین هر نوع آکسفورد یا دربی در چرم یا جیر کار می کند. حتی می‌توانید در فصل تابستان یک لوفر معمولی‌تر انتخاب کنید.

مشابه پیراهن آکسفورد، پیراهن لباس در لباس‌های متفاوت از شل‌تر تا باریک است. ظاهر مدرن‌تر و تمیزتر پیراهن باریکی است که بدون هیچ گونه وز کردن در ناحیه کمر قرار گرفته است.

درست مانند هر پیراهن دیگری که می خواهید درز شانه پیراهن لباس شما درست در جایی که استخوان قرار دارد به هم بخورد تا راحت باشد.

سوراخ های بلندتر بازو به معنای تناسب بهتر و مدرن تر است. یقه نباید خیلی سفت باشد، باید فضای کافی برای بلغزاندن دو انگشت به داخل با دکمه بالایی وجود داشته باشد.

پیراهن

در مورد آستین ها، باید خطوط تمیز وجود داشته باشد و پارچه اضافی زیاد نباشد. هر زمان که در پارچه غرق شوید، همیشه شلخته به نظر می رسد.

برای طول آستین، می‌خواهید که کاف به قسمت کوچکی که دست و مچ شما را تقسیم می‌کند، برخورد کند.

وقتی شروع به توجه به استایل خوب کنید، می‌توانید یک تی شرت مناسب را از یک تی شرت نامناسب در یک لحظه تشخیص دهید.

پولوها برای برخی از مردان تفرقه افکن هستند، اما مردان شیک پوش می دانند که پیراهن یقه دار یکی از لوازم سبک کلاسیک است که نباید نادیده گرفته شود. با بسته شدن 2-4 دکمه و یقه نرم متمایز می شود.

پیراهن چوگانی که ما امروز می شناسیم و دوست داریم را می توان به سال 1926 ردیابی کرد، زمانی که ستاره افسانه ای تنیس، ژان رنه لاکوست، یک پیراهن چوگان سفید را در یک مسابقه پوشید، که او را در میان بازیکنانی که پیراهن رسمی تری با آستین های گرد شده می پوشیدند، از او دورتر بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.