استفاده از کفش کوهنوردی هامتو برای درمان ام اس توصیه می شود

بسیاری از کفش کوهنوردی هامتو به گونه‌ای طراحی شده‌اند که هنگام پیاده‌روی در مسیرهای متغیر، ثبات و پشتیبانی بیشتری به شما بدهند. بسیاری از چکمه‌های پیاده‌روی حتی بالای مچ پا بسته شده‌اند تا در هنگام راه رفتن در مناطق صخره‌ای از مچ پا و پاهای شما حمایت بیشتری کنند.

یک کفش دویدن معمولاً به زیر مچ پا برخورد می‌کند و باعث می‌شود هنگام راه رفتن در زمین‌های مختلف، مچ پا را بغلتانید یا بچرخانید.

به علاوه، بیشتر کفش‌های دویدن، همان نوع دوام لازم برای تحمل یک روز طولانی پیاده‌روی را ندارند.

کفش‌های مخصوص دویدن اغلب از مواد سبک وزنی ساخته می‌شوند که در مبارزه با پارگی و سوراخ شدن کار چندان خوبی ندارند.

به علاوه، کفش‌های مخصوص دویدن به ندرت دارای ویژگی‌هایی هستند که بسیاری از کفش‌های پیاده‌روی دارند، مانند مواد مقاوم در برابر آب یا ضد آب.

در نهایت، کفش های دویدن برای پاهای شما پشتیبانی نمی کنند. اگر قصد سفر به کوله پشتی دارید، از کفش های مخصوص دویدن دوری کنید.

کفش

کوله‌پشتی وزن و فشار زیادی را به مفاصل شما وارد می‌کند که به پاهای شما تبدیل می‌شود.

داشتن چکمه‌های پیاده‌روی با طراحی خاص که می‌تواند به جذب این ضربه و وزن کمک کند، به این معنی است که در پیاده‌روی راحت‌تر بمانید.

یک کفش دویدن اغلب به ماس تبدیل می شود، زیر وزن اضافی یک بسته فشرده می شود و محافظت کمی برای پیاده روی شما ایجاد می کند.

یک کفش ضد آب مزایای زیادی دارد. این کفش ها نه تنها به خشک نگه داشتن پاهای شما کمک می کنند، بلکه می توانند به گرم نگه داشتن پا نیز کمک کنند.

پیاده روی با پاهای خیس سریع ترین راه برای خراب کردن یک روز در طبیعت است. کفش های پیاده روی ضد آب می توانند از نفوذ آب باران و برف به کفش جلوگیری کنند.

به‌علاوه، هنگام پیاده‌روی از میان گودال‌ها و جوی‌های کم عمق، پاهای شما خشک می‌ماند.

یکی از نکات منفی کفش های ضد آب این است که آب نمی تواند از داخل چکمه عبور کند. این فوق العاده است وقتی می خواهید آب را از چکمه خود دور نگه دارید، اما اگر آب وارد چکمه شما شود وحشتناک است.

بسیاری از چکمه های ضدآب فاقد قابلیت تنفس هستند که از رسیدن هوا به پاهای شما جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.