بهترین دستور تهیه فلفل قرمز

بهترین دستور غذای فلفل قرمز، غذایی است که با گوشت گاو و لوبیا و کاملاً پر از طعم است… درست مثل این! فلفل قرمز یکی از غذاهای مورد علاقه شوهرم است (و من آن را دوست دارم زیرا درست کردن آن آسان است)!

بهترین دستور پخت فلفل قرمز با پنیر و پیاز خرد شده

این دستور پخت آسان فلفل چیلی روی اجاق گاز پخته می شود و در کنار نان ذرت خانگی، نان تست کره شده یا بیسکویت دوغ عالی سرو می شود. تاپینگ های مورد علاقه خود مانند پنیر و پیاز را برای یک وعده غذایی عالی اضافه کنید.

سود و زیان فـلفـل و غذای تنـد - مشرق نیوز

طرز تهیه فلفل قرمز

در حالی که من گاهی اوقات فلفل دلمه ای را درست می کنم، این نسخه آسان برای یک وعده غذایی در شب عالی است!

چاشنی ها:

چاشنی های موجود در این دستور، پودر چیلی و زیره است. پودر فلفل قرمز خریداری شده یا خانگی در این دستور غذا به خوبی عمل می کند.

پودر فلفل قرمز چیست؟ پاپریکا شیرین، پودر سیر، فلفل کاین، پودر پیاز، پونه کوهی و زیره، اینکه فرق فلفل قرمز با پاپریکا چیست در این مقاله مورد بحث ما نیست.

پودر فلفل قرمز را قبل از پختن با گوشت چرخ کرده خام مخلوط کنید تا مطمئن شوید که هر لقمه کاملا طعم دار شده است.

بهترین ترکیبات دستور پخت فلفل قرمز در قابلمه

لوبیا:

من از کنسرو لوبیا قرمز قرمز استفاده می کنم، اما لوبیا چیتی یا لوبیا سیاه نیز کار می کنند.

لوبیاها (مگر اینکه از لوبیا چیلی استفاده کنید) را قبل از اضافه کردن بشویید تا نمک و نشاسته اضافی از بین برود.

لوبیا چیلی طعم عالی می دهد! لوبیا چیلی چیست؟ معمولاً لوبیا چیتی یا لوبیا چشم بلبلی با طعم های اضافه شده در یک سس به سبک چیلی.

چگونه فلفل قرمز بپزیم

گوشت گاو، پیاز، سیر و مقداری پودر چیلی را سرخ کنید.

هر چربی را تخلیه کنید.

بجوشانید بقیه مواد را اضافه کنید و بدون درب بجوشانید.

برای غلیظ کردن فلفل قرمز

وقتی فلفل را که تندی بیشتری نسبت به ادویه پاپریکا دودی دارد روی اجاق درست می‌کنم، آن را بدون درپوش می‌جوشانم که اجازه می‌دهد فلفل به طور طبیعی غلیظ شود و نیازی به اضافه کردن نشاسته ذرت یا آرد نباشد. در حالی که غلیظ کردن فلفل قرمز با جوشاندن بهترین گزینه است، ممکن است همیشه وقت نداشته باشید که آن را کم کنید. اگر وقت ندارید آن را بجوشانید تا غلیظ شود، می توانید کمی آرد ذرت بپاشید یا دوغاب نشاسته ذرت یا آرد درست کنید و به آن اضافه کنید.

اگر می توانید چند دقیقه بیشتر وقت بگذارید، فقط بگذارید بدون درب بجوشد. بهترین دستور پخت فلفل قرمز روی حوله خاکستری و سفید

تغییرات

سطح ادویه این فلفل قرمز برای میل ما مناسب است اما می توانید میزان ادویه را به دلخواه کم یا زیاد کنید. برای حرارت بیشتر، دانه ها را در هالاپنوس خود بگذارید یا چند قطره سس تند یا کمی تکه فلفل چیلی به آن اضافه کنید.

مضرات فلفل برای سلامت انسان

طبع فلفل قرمز

گوشت چرخ کرده هر نوع گوشت چرخ کرده از مرغ گرفته تا بوقلمون در این دستور غذا جواب می دهد. اگر گوشت شما چربی زیادی دارد، حتما قبل از دم کشیدن آن را آبکش کنید.

ادویه جات ترشی جات را به هر شکلی که دوست دارید، فلفل قرمز را جایگزین کنید. برای درست کردن فلفل تگزاس، یک بسته چاشنی تاکو را در آن بریزید.

آیا می توانید فلفل قرمز را فریز کنید؟

100% بله!!! فلفل قرمز یخ می زند و دوباره گرم می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.