دفتر الگو خیاطی که برگه های جادویی داشت

حتی در عصر دیجیتال، ثبت افکار و ایده‌های شما به شکل آنالوگ می‌تواند تغییری تازه‌کننده در سرعت باشد و حتی به شما کمک کند شفاف‌تر و آزادتر فکر کنید، به‌ویژه در مواقع استرس و اضطراب بالا.

همانطور که گفته شد، دفترچه های کاری مانند دفتر الگو خیاطی منبع عالی برای ایده های تازه و تکمیل کار هستند.

یک نوت بوک با کیفیت بالا دوام بیشتری دارد و به افزایش خلاقیت و بهره وری کمک می کند. وقتی به دنبال مجله ای برای نوشتن ایده های خود هستید، به صحافی و وزن کاغذ توجه کنید.

یک حلقه دوقلو یا صحافی دوخته شده و چسبانده شده به شما کمک می کند تا نوت بوک شما را مدت بیشتری در کنار هم نگه دارید در حالی که وزن کاغذ 70 گرمی یا بالاتر معمولاً ضخیم تر و بادوام تر است.

از نظر سبک، بیشتر نوت‌بوک‌ها دارای صفحات توری، خط‌دار، نقطه‌دار یا خالی هستند.

از یک مجله گلوله گرفته تا یک نوت بوک هوشمند قابل استفاده مجدد، ما بهترین نوت بوک ها را برای کار جمع آوری کرده ایم که به شما کمک می کند سازماندهی کنید و ایده های خود را عملی کنید.

روند بولت ژورنالینگ همچنان قوی است و این یک سیستم هوشمند برای مدیریت تکالیف و وظایف شماست. راه‌های مختلفی برای تشکیل یک ژورنال گلوله وجود دارد، اما دفترچه یادداشت Leuchtturm1917 با فهرست مطالب و صفحات شماره‌دار، شروع خوبی به شما می‌دهد.

251 صفحه کاغذ نقطه‌دار بدون اسید وجود دارد که با یک صحافی دوخته‌شده و کش روی جلد صحافی شده است. هر ژورنال همچنین دارای نوار علامت گذاری صفحه و برچسب هایی برای برچسب زدن است.

از بین 24 رنگ جلد مختلف، از بی صدا و خنثی گرفته تا چشم نواز و روشن را انتخاب کنید.1 Leuchtturm1917 قبلا با رایدر کارول، بنیانگذار رسمی Bullet Journal، برای ایجاد یک دفترچه یادداشت تخصصی همکاری کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.