دفتر پاپکو 100 برگ دختر مشهدی او را به کام مرگ کشاند

انتخاب و خرید دفتر پاپکو 100 برگ هنگام بازگشت به مدرسه تا اواسط دهه 1970 واقعاً به عنوان یک پولساز بزرگ در فروشگاه های بزرگ ظاهر نشد. از آنجایی که افراد زیادی برای خرید لوازم جدید هجوم آورده اند، زمان مناسبی برای شروع تبلیغات با نوت بوک های تبلیغاتی بود.

کوکاکولا یکی از برندهای متعددی بود که در فصل بازگشت به مدرسه سرمایه گذاری کرد. در دهه 1990، آنها این نوت بوک های مارپیچ مارک را به دوستداران نوشابه در تمام سنین ارائه کردند.

تعداد زیادی از شرکت ها با نوت بوک های سفارشی خود تبلیغ می کنند. Taco Bell حتی یک بخش کامل “بازگشت به مدرسه” را در فروشگاه آنلاین خود دارد.

بسیاری از شخصیت های مهم و تأثیرگذار در طول تاریخ، دفترچه ای به همراه داشته اند. معروف ترین آنها عبارتند از:

هنرمند سرشناس داوینچی دفترهایی را نگه می داشت که از راست به چپ نوشته می شد.

دفتر

او یک چپ دست بود که برای همه چیز از کاغذ استفاده می کرد، از طرح های دقیق نقاشی های آینده گرفته تا لیست خرید و بدون شوخی، لیستی از تمام لباس هایی که داشت.

تواین در سن 21 سالگی یاد می گرفت که چگونه در یک قایق بخار خلبان “توله” شود.

مربی او از فراموش کردن دستورالعمل ها خسته شده بود و او را مجبور به تهیه یک دفترچه جیبی کرد. پس از آن، نویسنده شروع به نگه داشتن دفترچه یادداشت کرد.

قبل از اینکه یوگا و مدیتیشن رایج شوند، فرانکلین روی بهبود شخصی خود کار می کرد.

پدر بنیانگذار ما دفترچه ای داشت که مشتمل بر توصیه هایی در مورد چگونگی زیستن 13 فضیلت از جمله اخلاص، عدالت و پاکیزگی بود.

نوت بوک های دیجیتال تبلت های تعاملی هستند که به شما امکان می دهند یادداشت ها را از طریق یک قلم سازگار ضبط کنید. آنها برای کلاس های درس و دفاتر مدرن بسیار محبوب هستند.

با دیجیتالی‌تر شدن جهان، بسیاری از مردم یادداشت‌ها و نوشته‌های خود را روی لپ‌تاپ یا تبلت نگه می‌دارند. حتی برنامه های دفترچه یادداشت برای گوشی هوشمند شما در دسترس است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.