زنی که در لوله پلی اتیلن 4 اینچ بوکان قارچ پرورش می دهد

ممکن است زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد سیستم های لوله خود نکنید، اما لوله پلی اتیلن 4 اینچ بوکان با چگالی بالا در واقع مواد لوله کشی قابل اعتمادی را ایجاد می کند.

وزن مولکولی بالاتر ورق درجه لوله HDPE استحکام و دوام بیشتری نسبت به سایر پلاستیک ها ارائه می دهد. علاوه بر این، لوله های HDPE دارای مقاومت در برابر UV برای استفاده در فضای باز هستند.

با توانایی تحمل دما تا 180 درجه فارنهایت، برای کاربردهای لوله کشی زیرزمینی و بالای زمینی بادوام است.

لوله کش هایی که از عوامل شیمیایی استفاده می کنند نیازی به نگرانی در مورد فعل و انفعالات مضر با ورق های لوله HDPE ندارند. HDPE در برابر محرک های شیمیایی بدون مشکل مقاومت می کند.

در حالی که لوله های فلزی فلزات سنگین و باقی مانده های دیگر را به منبع آب نشت می کنند، لوله های پلاستیکی HDPE هرگز آلاینده های مضر را شستشو نمی دهند.

نسبت پلیمر قوی در HDPE برای لوله کشی های مسکونی، تجاری و صنعتی مناسب است. به عنوان مثال، لوله های HDPE انعطاف پذیر آب آشامیدنی را برای خانواده ها تضمین می کند.

علاوه بر این، لوله های HDPE همچنین در برابر خوردگی فولاد محافظت می کنند و راه حل بهینه برای اهداف سیال، دوغاب و گاز هستند.

در حالی که قبلاً تصور می شد که فقط 50 سال دوام می آورد، سیستم های لوله می توانند تا 100 سال تا زمانی که نیاز به تعمیرات اساسی باشد دوام داشته باشند.

نمی توان به کاربردهای تجاری رایج HDPE بدون اشاره به وضعیت تکثیر آن در عرشه های فضای باز و دریایی اشاره کرد.

همانطور که قبلا ذکر شد، پلی اتیلن با چگالی بالا به دلیل انعطاف پذیری، دوام، تطبیق پذیری و استحکام، یک ماده عالی برای عرشه در فضای باز است.

همچنین در برابر رطوبت مقاوم است، بنابراین آب و هوا مانند سایر مواد یک نگرانی جدی نیست. پلاستیک HDPE یک ماده نگهداری کم است.

با انتخاب پلاستیک HDPE نسبت به سایر مواد با توجه به نگهداری کمی که نیاز است، پول بیشتری صرفه جویی می کنید.

به راحتی می توانید مبلمان را به عرشه فضای باز خود اضافه کنید زیرا استحکام و انعطاف پذیری پلاستیک HDPE تضمین می کند که آسیبی وارد نمی شود.

علاوه بر این، پلاستیک HDPE برای عرشه های دریایی و پیاده روی های روی تخته مناسب است. مقاومت بالا در برابر رطوبت از آسیب آب و همچنین هجوم کپک ها و حشرات محافظت می کند.

همچنین می‌توانید موانع ساحلی HDPE، اسکله‌های قایق‌های مسکونی، تفرجگاه‌ها، اسکله‌ها و برنامه‌های تجاری سبک برای املاک و سازه‌های ساحلی را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.