لباس کار ست ورک از سوختگی جلوگیری می کند

تفاوت بین لباس کار کت و شلواری و لباس کار ست ورک در این است که کتان تمام بدن شما را می پوشاند در حالی که لباس های کار شلواری قسمت پایینی شما را می پوشاند و در قسمت بالا دارای پیشانی و بند است.

لباس‌های داخلی از پارچه‌های جین، نخی یا کتان ساخته شده‌اند و با بند‌های متقاطع گشاد و پیشانی‌هایی که روی لباس‌های دیگر پوشیده می‌شوند، طراحی شده‌اند.

در حالی که روپوش‌ها از ترکیب پنبه/پلی‌استر تشکیل شده‌اند و به عنوان یک لباس یک‌تکه گشاد با دکمه‌ها، زیپ‌ها، نوار چسب یا گیره‌ها در وسط مشخص می‌شوند.

روپوش‌ها توسط کارگران دستی که به سطح بالایی از محافظت نیاز دارند می‌پوشند، در حالی که روپوش‌ها، از سوی دیگر، توسط کارگرانی که نیاز به محافظت از شانه تا مچ پا دارند پوشیده می‌شوند.

صرف نظر از تفاوت ها، هدف از پوشیدن روپوش و روپوش محافظت از خود در برابر موقعیت های کاری خطرناک، متراکم و سخت است.

به یاد داشته باشید زمانی که همه ما برای اولین بار کت آزمایشگاه خود را می گیریم، فکر می کنید دلیل آن چیست؟

لباس

برای محافظت از خود در برابر مواد شیمیایی موجود در آزمایشگاه در حین کار بر روی آزمایش ها است.

به طور مشابه، لباس‌های محافظی که در کارگاه‌های ساختمانی پوشیده می‌شوند، به همین منظور عمل می‌کنند، هدف محافظت از کارگران در برابر خطراتی که در حین کار با ابزار و مصالح ساختمانی در معرض آن قرار می‌گیرند.

کار در یک سایت ساختمانی چالش برانگیز و خطرناک است زیرا کارگران در معرض خطرات منحصر به فرد صنعت ساختمان هستند.

آنها صدها فوت بالاتر از سطح زمین کار می کنند، جایی که اسیدها، گرمای تابشی، جرقه ها، شعله های آتش و چیزهای سنگین مانند آجر و تیرها یک تهدید هستند.

در نتیجه، محافظت از خود در برابر مواد و شعله های خطرناک تقریباً به همان اندازه اساسی است که برای همکاران خود هنگام کار در یک سایت ساختمانی قابل مشاهده است.

در چنین مکان هایی، لباس محافظ تقریباً به اندازه سایر تجهیزات ایمنی ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.