محصولاتی که شادی را به خانه های شما می آورند

اگر به دنبال راه بیشتر برای زندگی خود هستید یکی از بهترین مشاغل تجارت و صادرات محصول می باشد. با ما همراه باشید تا از محصولاتی که می توانید با آنها وارد حوزه تجارت شوید مطلع گردید.

طوطی ملنگو

اگرچه برخی اقدامات انسانی این پرنده و زیست بوم او را در تهران از بین برد اما هنوز هم گروه هایی از طوطی ملنگو و عروس هلندی طوطی در مناطقی از قشم و کیش وجود دارند و جالب است که با چند نام معروف این پرنده در کشورهای مختلف آشنا شوید که شامل: طوطی سبز، اسکندر کوچک، طوق صورتی و غیره می باشند.

طوطی ملنگو

شیلنگ آتش نشانی

یکی از تجهیزات ایمنی در همه منازل و مکانهای مختلف شیلنگ آتش نشانی است که باید مجهز به سیستم ضد حریق شده باشد. برند فتحی نمونه های مختلفی از آن را در اندازه های مختلف 1 اینچی، 2 اینچی، 4 اینچی و غیره تولید می کند که قیمتهای آنها با یکدیگر متفاوت می باشد.

شیلنگ آتش نشانی

روتختی مخمل

اگر به دنبال خرید روتختی با کیفیتی هستید که جنسی نرم داشته باشد پیشنهاد ما به شما خرید روتختی مخمل می باشد. این نوع روتختی ها در رنگ های مختلفی در بازار موجود می باشند. یکی از ست‌های شیک و زیبا برای روتختی، نوع مخمل آن است که طرفداران بسیار زیادی داشته و با توجه به استقبال فراوان برای خرید اینترنتی روتختی مخمل، این محصول همواره از پرفروش‌ترین محصولاتی است که خرید اینترنتی آن در فروشگاه‌های آنلاین بسیار پرتکرار می‌باشد.

روتختی مخمل

خرما شاهانی جهرم

مناطق زیادی در جنوب کشور هستند که خرماهای کشت شده در آنجا از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشند. خرما شاهانی جهرم یکی از محبوب ترین نمونه های این محصول می باشد. از مشخصات ظاهری آن می توان به نوک باریک و کشیده آن اشاره کرد که اصولاً به رنگ قهوه‌ ای روشن می باشند اما برخی از آنها به رنگ قهوه ای تیره و کمی مایل به زرد نیز می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.