چوب خام گردو را با صبحانه میل کنید

تخته سه لا و چوب خام گردو نسبت به چوب طبیعی مزایای زیادی دارد. از جمله آنها می توان به پایداری ابعادی (مزیت اصلی)، یکنواختی استحکام، مقاومت در برابر شکافتگی، فرم پانل و ارزش تزئینی اشاره کرد.

این ویژگی ها آن را برای مصارف مختلف سازگار می کند. تخته سه لا (و محصولات پانل تخته خرده چوب و تخته فیبر) در ساخت و ساز ساختمان از جمله دیوارها، کف ها، سقف ها و درها استفاده می شود.

نمای بیرونی و تکمیل داخلی (به عنوان مثال، پوشش دیوار)؛ مبلمان؛ قفسه بندی؛ کشتی سازی؛ خودروسازی؛ ماشین های سردخانه; اسباب بازی؛ قالب بتن؛ و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر.

تخته سه لا علاوه بر اینکه به صورت پانل های مسطح ساخته می شود، به صورت منحنی (پلای وود قالبی) ساخته می شود که برای قایق، مبلمان و سایر محصولات استفاده می شود.

تخته سه لا با خم کردن و چسباندن ورق های روکش در یک عملیات ساخته می شود. این فرآیند از فرم های منحنی در فشار یا فشار سیال استفاده می کند که با یک “کیسه” یا “پتو” انعطاف پذیر از مواد غیر قابل نفوذ اعمال می شود.

چوب لمینت معمولاً با چسباندن موازی تخته‌های چوبی در اندازه‌ها و اشکال مختلف با توجه به کاربرد مورد نظر ساخته می‌شود.

چوب

محصولات اصلی اعضای باربر مانند تیرها و قوس ها هستند. روکش های موازی چسب گاهی اوقات برای تولید اقلام تخصصی (به عنوان مثال، مبلمان، کالاهای ورزشی، و چیزهای جدید) استفاده می شود.

چوب چند لایه نسبت به چوب جامد مزایای زیادی دارد. می توان از آن برای ساخت اعضای بزرگی که ساخت آنها از چوب جامد غیرممکن است استفاده کرد.

تخته های منفرد مورد استفاده در چوب لمینت به دلیل نازکی نسبی می توانند بدون چک کردن (ترک خوردن) به خوبی خشک شوند و عیوب مانند گره ها را برطرف کنند.

سازه ها را می توان با چوب چند لایه بر اساس استحکام مورد نیاز طراحی کرد و چوب های درجه پایین را می توان بر اساس آن قرار داد.

علاوه بر این به دلیل چسباندن چوب لمینت می توان از چوب با ابعاد کوچک استفاده کرد و در نتیجه ضایعات را کاهش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.