کمربند مجلسی دخترانه یکی از جادو های لاغریی در دختران

کمربند را محکم کنید، سبک قاب سگک کمربند مجلسی دخترانه شما تعیین می کند که چگونه کمربند خود را ببندید.

برای اکثر سگک‌های کمربند سنتی، زبان را از طریق قاب سگک بلغزانید و سپس آن را به راحت‌ترین شکاف بکشید.

هنگامی که تسمه را در موقعیت خود قرار دادید، شاخک را از سوراخ مورد نظر عبور دهید تا در جای خود ثابت بماند، سپس انتهای تسمه را به عقب به زیر قاب فشار دهید.
4. از حلقه استفاده کنید . هنگامی که کمربند خود را نخ کردید و بریدید، زبانه باید در سمت دیگر سگک نزدیک حلقه کمربند ظاهر شود، جایی که می توانید نوک آن را بلغزانید و آن را در جای خود محکم کنید.
4 نکته برای استایل با کمربند
کمربند با بالا نگه داشتن شلوار کار می کند و آن را به یک اکسسوری کاربردی تبدیل می کند.

همچنین می‌توان از کمربندها برای استایل دادن به لباس‌ها استفاده کرد و شخصیت یا شکل بیشتری به مجموعه‌ای که نیاز به چیز اضافی دارد، اضافه کرد. در اینجا چهار نکته وجود دارد که به شما کمک می کند کمربندهایی را برای ظاهری رسمی یا غیر رسمی بسازید.

1. از کمربند برای زیباتر کردن ظاهر خود استفاده کنید.

حواستان به فرم بدنی باشد که هنگام اضافه کردن کمربند ایجاد می کنید. می‌توانید از آن‌ها برای برجسته‌تر کردن کمرتان با تکه‌هایی مانند بالاتنه یا لباس شیفت استفاده کنید.

حتی زمانی که روی ژاکت کش باف پشمی یا ژاکت چسبانده می شود، ساختار بیشتری به آن اضافه می کند.
2. از کمربندها برای اضافه کردن (یا بیرون آوردن) رنگی استفاده کنید.

هنگامی که یک لباس را با کمربند طراحی می کنید، ترکیب رنگ ها و سبک های مختلف را آزمایش کنید. از طرح‌ها و الگوهای دیگر لباس‌هایتان در مجموعه‌تان الهام بگیرید و از کمربند برای بستن آن‌ها استفاده کنید.
3. از bestlts برای بیان یک بیانیه استفاده کنید.

یک کمربند بیانی – مانند چیزی با سگک بزرگ یا لهجه طراحی جالب – می تواند به عنوان یک مرکز برای لباس شما باشد. این می تواند شخصیت یا رنگ را به یک لباس ساده اضافه کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.